Witaminy i minerały w Bodymax Plus

Bodymax_PlusZmęczenie, problemy z odpornością, to częste objawy występujące u osób prowadzących aktywny i dynamiczny tryb życia. Aby wspomóc naturę, warto pomyśleć o rozpoczęciu kuracji wspomagającej organizm.

Dobrym rozwiązaniem są suplementy diety, to one pozwolą dostarczyć organizmowi potrzebnych witamin i minerałów.

W śród propozycji znajduje się preparat o nazwie Bodymax plus. Uzupełnia on dietę w składniki zachęcające organizm do działania dostarczając mu dodatkowo witamin i minerałów, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Dodatek do diety jakim jest ten preparat, to połączenie witamin i minerałów z mocą jaką daje wyciąg z żeń- szenia. Witaminy zawarte w recepturze tego specyfiku to: B1,B2, B5,B6 i B12, prócz tego witamina A,C, D, E i PP, kwas foliowy i wyciąg z zielonej herbaty, uważany za jeden z ważniejszych antyoksydantów. Ponadto zawiera także, magnez, cynk, żelazo, molibden, selen, jod, chrom, miedź.

Bodymax plus nie daje powodów do obaw przed jego zażywaniem, bardzo rzadko dochodzi bowiem do zaburzeń żołądkowo – jelitowych.

Zalecane dawkowanie to jedna tabletka w czasie śniadania zażywana codziennie przez okres nie dłuższy niż trzy miesiące. Lekarze nie zalecają jego stosowania przy chorobie nadciśnieniowej, kobietom w ciąży, lub osobom stosującym już witaminy w innych lekach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz