Suplementacja dla włosów i paznokci

Po zimie organizm jest z reguły osłabiony, co może objawiać się ciągłym zmęczeniem i niekorzystnym wyglądem. Jeżeli włosy i paznokcie łamią się i straciły połysk, jest to znak, że trzeba dostarczyć organizmowi odpowiednie składniki. Zarówno zbilansowana dieta jaki i suplementacja powinny być pomocne, do tego można postarać się odpowiednimi kosmetykami zadbać o ich wygląd.

Aminokwasy i witaminy

Aminokwasy stanowią budulec włosów i paznokci. Jeżeli ktoś chce zakupić odpowiedni suplement, powinien w jego składzie odnaleźć następujące składniki: arginina, leucyna, kwas glutaminowy, alanina, kwas asparaginowy, prolina i jeszcze wiele innych, które są aminokwasami. Ponadto konieczna jest biotyna, która jest odpowiedzialna za piękny, zdrowy wygląd włosów, pierwiastki takie jak selen i cynk i witaminy A,C,E. Tak dobrane składniki powinny dość szybko poprawić kondycję włosów i paznokci.

Gelacet i Gelacet plus

Te suplementy są dostępne w postaci saszetek, których zawartość należy rozpuścić w wodzie. W opakowaniu jest 21 saszetek i wystarczy użyć 1 dziennie. Gelacet zawiera hydrolizat żelatyny, który jest źródłem wszystkich koniecznych aminokwasów, dla zdrowego wyglądu włosów i paznokci. Zawiera też biotynę. Analiza składu obu wersji Gelacetu wskazuje, że powinien on być pomocnym suplementem przy problemach z włosami i paznokciami. Również wiele opinii zadowolonych internautek zachęca do jego kupna.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz