Opatrunek Hydrocoll

HydrocollRany różnorodnego pochodzenia zdarzają się stosunkowo często – zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Z tego względu warto mieć w swojej domowej apteczce wszelkiego rodzaju opatrunki oraz plastry, ułatwiające pielęgnację uszkodzonych miejsc na ciele.

Opatrunek Hydrocoll – podstawa domowej apteczki
Hydrocoll stanowi rozwiązanie, dedykowane dla ran z wysiękiem, które znajdują się w końcowej fazie gojenia oraz w których rozpoczął się proces tworzenia nowych tkanek.

Opatrunek Hydrocoll cechuje się wysokimi właściwościami absorbującymi, co oznacza efektywną chłonność w odniesieniu do wydobywającej się z rany wydzieliny.

Atuty opatrunku
Hydrocoll posiada wiele zalet, które skłaniają klientów do wybierania tego rodzaju opatrunków – między innymi warto podkreślić wydajność opatrunku, który nie wymaga częstych zmian, co dodatkowo pozytywnie wpływa na proces odbudowywania skóry.

Ponadto omawiany opatrunek zapewnia bezpieczeństwo rany, chroniąc ją przed brudem, wilgocią oraz bakteriami – bariera ochronna stanowi skuteczną osłonę, a opatrunek stwarza optymalne warunki dla gojenia się rany oraz odbudowywania tkanek.

Opatrunek Hydrocoll można nabyć w aptekach AptekaOliwna, pakowany pojedynczo w jałowych opakowaniach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz